Sunday, February 6, 2011

Märgid minu elus ...

Neli viimast päeva on olnud ideaalsed. Need on olnud täpselt sellised nagu ühed hästi kavandatud päevad olema peavad.

Neljap oli mul viimane tööpäev ja peale seda käisin TTKs Vassilissat kuulamas. Ta rääkis moe loomisest ja kollektsiooni loomisest. Sain palju huvitavaid mõtteid tema käest. Hiljem kohvitasime Kaisuga Vapianos ja arutlesime elu üle (veel rohkem huvitavaid mõtteid).

Reede käisin spordimassaazis (tuli välja, etmu lihased on nii ilusti lõdvestunud ja korras, et mulle sobiks hoopiski Tai massaaz)ja Pelgus, kus A. Jansu mängis oma gongidega ja rääkis oma maailmavaadetest. Ma lähen ka Saksa elu üle järgi mõtlema :), polegi seda senise tempo juures saanud teha.

Eile, käisime lõunatamas GIANNIS (sealne kelner oli tõesti ülihea, toit muidugi ka) ja peale seda Linnateatris - Härra Biedermann ja tulesüütajad. Noh oli päris hea, aga mu top 3 on ikka veel: 1. Ürgmees, 2.Hecuba Pärast, 3.Homme näeme. Kahjuks pole suur teatris käija, ainult ca 2 korda aastas satun sellistesse asutustesse.

Ja tänane päev tuleb ka ideaalne: natuke kodus koristamist, vanaemale külla ja siis Tallink Spasse mõnulema. Sama ideaalne on ka homne, ülehomne ja kõik edasised päevad minu elus! :)

Auf Wiedersehen

No comments:

Post a Comment